![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhofDgFkYnafWw5PBHYXSWGZNUny1VCGAgnPL9ohRr8Ysx21oamOru6kgYjOrp8Y5jMhhJVN_0lVp1TjmVBUwih8cjIXOp04jvBHYIO7DpJdiQLClEqJB76FlM_-elzmyKf0aYodJcHRvwP-kWQySBVdyV09V39F2DL-j3QEmYB3TAzuz0kP2zuRqz2=s16000)
Νίκος Καρβέλας και Άννα Βίσση, όπως και αρκετοί ακόμα διάσημοι, βρέθηκαν στο «Απόστολος Νικολαΐδης» για την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τη Σλάβια Πράγας για τα προκριματικά του Conference League.
Ο γνωστός καλλιτέχνης παρακολούθησε από κοντά τις προσπάθειες των παικτών του Παναθηναϊκού, έχοντας στο πλευρό του την Άννα Βίσση και όπως είναι φυσικό, η παρουσία τους έκανε τα φωτογραφικά φλας να αστράψουν. Δείτε φωτογραφίες:
![karvelas__1_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-08-12/karvelas__1_.jpg)
![karvelas__2_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-08-12/karvelas__2_.jpg)
![karvelas__3_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2022-08-12/karvelas__3_.jpg)
Συγκεκριμένα, ο Νίκος Καρβέλας έκανε μια ροκ εμφάνιση που έγινε viral στα social media καθώς έβαλε μαύρο μολύβι στα μάτια και έβαψε μαύρα τα νύχια του.
Μάλιστα, και η κόρη των Νίκου Καρβέλα και Άννας Βίσση, Σοφία, ανέβασε μια φωτογραφία με τον πατέρα της, σχολιάζοντας ένα μαύρο τσαντάκι που κρατούσε, επευφημώντας τη ροκ του εμφάνιση: «Ο μπαμπάς έχει γούστο».