![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos-mouzouraki.jpg)
Ο τραγουδιστής παντρεύτηκε την αγαπημένη του, Μαριλού Κοζάρη
Στην Αίγινα παντρεύτηκε σήμερα ο Πάνος Μουζουράκης τη Μαριλού Κοζάρη, λίγο καιρό πριν υποδεχτούν το πρώτο τους παιδί.
Ο γάμος πραγματοποιείται στην εκκλησία των Αγίων Αποστόλων με πάνω από 500 καλεσμένους και 6 κουμπάρους, ενώ το γλέντι που θα ακολουθήσει μετά το μυστήριο, θα γίνει στον υπερπολυτελή Πύργο Σαλιαρέλη του νησιού.
Ο γαμπρός εμφανίστηκε συγκινημένος στην εκκλησία και δεν σταμάτησε να χαιρετάει τους καλεσμένους. Κατά την άφιξή της στην εκκλησία με ένα κάμπριο vintage αυτοκίνητο, η εγκυμονούσα νύφη χειροκροτήθηκε από τους φίλους και συγγενείς, ως είθισται.
Ανάμεσα στους καλεσμένους βρίσκονται και πρόσωπα της ελληνικής showbiz. Μεταξύ αυτών, είναι η φίλη της Μαριλού Κόζαρη και παρουσιάστρια, Κατερίνα Καινούργιου, καθώς και οι Σάκης Ρουβάς, Κάτια Ζυγούλη, Ελεονώρα Ζουγανέλη, Κωστής Μαραβέγιας και Τόνια Σωτηροπούλου.
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_2.jpg)
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_3.jpg)
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_4.jpg)
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_5.jpg)
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_6.jpg)
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_7.jpg)
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_8.jpg)
![](https://cdn.e-radio.gr/repository/2023/gamos_mouzouraki_9.jpg)