![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpVKc51y9rSDTdaS18NEtCTWG8lsUndrDTQw1TktnoSzdei89SqYUUstIt8q-d25lOobbbaSIlYo1pHwL8PNlvDeknwbP_RCvMjbHB6zyH5JQTIf8VmH0MDOPAMagzCd_ThnhIyAQB8vblDZuTvWmE2CR-vb-PbL1wxz_krkGHgu7-UriARFh268hO1Q/s16000/2452.png)
Για μπάνιο φέτος, όταν πάει το καρπούζι στα 10 λεπτά! Το "114" podcast του HeartPlus με την Μελίνα Ρασιά - Συμμετέχει ο Θοδωρής Τσέλας
Μα είναι ο Κριός, leader; Και εμείς τα λιοντάρια τι είμαστε; Leerdammer; Το "115" podcast του HeartPlus με την Μελίνα Ρασιά - Συμμετέχει ο Θοδωρής Τσέλας
Δεν δυσφημίζουμε εμείς ΚΑΝΕΝΑΝ! Μόνοι τους το κάνουν με τον τρόπο τους... Το "116" podcast του HeartPlus με την Μελίνα Ρασιά - Συμμετέχει ο Θοδωρής Τσέλας
Αυτό είναι σενάριο από ταινία τσόντα, να ξέρεις! Το "117" podcast του HeartPlus με την Μελίνα Ρασιά - Συμμετέχει ο Θοδωρής Τσέλας